Горячая линия: +380 (50) 410-7057

Як працює автоматичний поріг Planet?

Як працюэ поріг Planet? Опускається поріг Planet є автоматичною системою ущільнення, яка монтується в одно- або багатостулкові дерев’яні, металеві, скляні, розсувні двері та ворота або накладається на них збоку.

Автоматичні пороги PLANET застосовують для ущільнення дверей. Вони запобігають протяги, проникнення диму, запаху, покращують теплоізоляцію, а також забечспечують відмінну звукоізоляцію.

Система являє собою алюмінієвий профіль з рухомим ущільнювачем і пусковим механізмом, розташованому з боку дверної петлі. При закриванні дверей відбувається тиск на кнопку, при цьому ущільнюючий елемент перекриває зазор між дверима та підлогою. При відкриванні дверей, кнопка відпускається, ущільнювальний елемент піднімається і не перешкоджає відкриванню дверей. Запатентована система спрямованої кнопки забезпечує безшумне плавне поступальний рух ущільнювача (від сторони петель до сторони ручки). Відсутність тертя робить систему набагато більш довговічною у порівнянні з накладними ущільнювачів щітками.

Автоматичні пороги Planet для міжкімнатних дверей і дверей зовнішнього типу є вбудованими ущільнювачами. Перед встановленням в дверному полотні вирізається спеціальний паз. У цей паз за допомогою шурупів кріпиться корпус порога. Після чого в корпус встановлюється ущільнюючий механізм. Дана система є запатентованою. Cтандартні довжини порогів, легко підрізаються до потрібної довжини. Можуть комплектуватися протипожежними гумовим ущільнювачем.

У разі, якщо немає можливості зробити в готової двері паз, в нашому асортименті є накладні автоматичні пороги PLANET.

Закрыть меню
×

Корзина

Напишите нам

Представьтесь, мы сможем Вам подобрать интересные условия.


Как Вам помочь?

Напишите вопрос, комментарий или отправьте спецификацию для расчета стоимости и сроков поставки.


Close Panel